I Koninski Zlot Pojazdów Zabytkowych – podsumowanie

Możliwość komentowania I Koninski Zlot Pojazdów Zabytkowych – podsumowanie została wyłączona

9 sierpnia, 2014 przez Mateusz

I Koniński Zlot Pojazdów Zabytkowych już za nami! Bardzo dziękuję wszystkim za udział. Pogoda nas nie oszczędzała. Po początkowym smażeniu w 30 stopniowym upale, później zalała nas ogromną ilością deszczu. Tym bardziej gratuluję, że wszyscy którzy wystartowali z punktu startowego dojechali do mety. Mam nadzieję, że było warto uczestniczyć, a patrząc na Wasze uśmiechnięte twarze, wierzę że tak! 😉

Podsumowanie:

– zarejestrowane na Zlot były 22 załogi;

– w Rajdzie wzięło udział 20 załóg;

– wszystkie załogi dotarły do mety choć 2 auta wymagały na trasie pomocy w odpaleniu na kable…

Klasyfikacja generalna znajduje się w załączniku w rozbiciu na poszczególne zadania: KlasyfikacjaGeneralna.

Oprócz pucharów za pierwsze 3 miejsca, uhonorowałem najlepszą Załogę damską (Mercedes 280SLC p. Iwony i Danuty), najstarszy Pojazd (Citroen z 1931r. p. Tadeusza), oraz Załogę, która pokonała największy dystans przyjeżdżając na nasz Zlot (Porsche 924 p. Bartka i p. Aleksandry z Kalisza).

Polecam relację konińskich mediów ze Zlotu (zdjęcia poniżej):

Fotorelacja:

Prezentacja aut na konińskim Rynku:

DSC_9295_1 DSC_9296_1 DSC_9297_1 DSC_9306_1 DSC_9307_1 DSC_9316_1 DSC_9319_1 DSC_9320_1 DSC_9323_1 DSC_9327_1 OLYMPUS DIGITAL CAMERA DSC_9333_1

Start do Rajdu Nawigacyjnego wraz z pierwszym zadaniem:

DSC_9339_1 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na trasie niestety pogoda nas nie oszczędzała:

DSC_9355_1

Zadanie na trasie Rajdu – na terenie hurtowni budowlanej – okazało się bardzo podchwytliwe 😉 :