Kawa i Klasyki – wiosenna reaktywacja

Możliwość komentowania Kawa i Klasyki – wiosenna reaktywacja została wyłączona

2 kwietnia, 2026 przez Mateusz

Drodzy Pasjonaci klasycznej motoryzacji,

Chciałbym serdecznie zaprosić na rozpoczęcie sezonu 2026 i spotkania w ramach cyklu „Kawa i Klasyki„.

Tracyjnie już trzymamy się terminu spotkań – każda pierwsza niedziela miesiąca o stałej godzinie 17:00.

MiejsceBulwar Nadwarciański w Koninie (wjazd od ulicy Wodnej).

Zapraszam i do zobaczenia!


Możliwość komentowania Kawa i Klasyki – wiosenna reaktywacja została wyłączona

Komentarze są zablokowane.