Kawa i Klasyki – wiosenna reaktywacja
Możliwość komentowania Kawa i Klasyki – wiosenna reaktywacja została wyłączona2 kwietnia, 2026 przez Mateusz
Drodzy Pasjonaci klasycznej motoryzacji,
Chciałbym serdecznie zaprosić na rozpoczęcie sezonu 2026 i spotkania w ramach cyklu „Kawa i Klasyki„.
Tracyjnie już trzymamy się terminu spotkań – każda pierwsza niedziela miesiąca o stałej godzinie 17:00.
Miejsce: Bulwar Nadwarciański w Koninie (wjazd od ulicy Wodnej).
Zapraszam i do zobaczenia!

Kategoria Aktualności, Zaproszenia | Tagi:
Możliwość komentowania Kawa i Klasyki – wiosenna reaktywacja została wyłączona
Komentarze są zablokowane.

